شورای هماهنگی تشکل های ستایشگران اهل بیت از محمدرضا سنگری تقدیر کرد

26 بهمن 1393 ساعت 13:06

فرهنگ-احیا: متن تقدیر شورای هماهنگی تشکل های ستایشگران اهل بیت (ع) از دکتر محمد رضا سنگری


هواللطيف

قل لعبادي يقولوا الّتي هي احسن (الاسراء/ ۵۳)

به بندگانم بگو آن سخن گويند که از همه نيکوتر است.

هنر قدسي منبعث از جاري حقيقت و مُلهم از زلال هستي است كه جان‌مايه و احيای خويش را از نفخه رحماني روح القدس مي‌گيرد و استوارترين منبع الهام بخش اين هنر متعالي كه چونان ريسماني آويخته از فراز عالم جان بر بسيط خاك در قالب كتابي بي‌همانند جلوه‌گر شد، كلام وحي و كتاب رب العالمين است و در کنار آن چهارده نور.

سپهر قرآن و عترت که از آغاز حضور قدسي خود در اضلاع زندگاني بشر، همينه‌ي پرشکوه و فروغ بي‌دريغ خود را بر گستره عالم تابانده و از آن ديرگاه تا هماره روزگار، پرتو اين نور مدام جان مايه‌ي حقيقت وران و تجلّي بخش استعدادهاي مشتاقاني چون دکتر محمدرضا سنگری است که عتبه بوسي و خدمت‌گزاري به این آستان را بر رواق کارنامه افتخارات خويش بر نشانده‌اند.


و اينک که نخلستان ادب آينه ‌دار حضور سابقونی شده است که مي کوشند تا فروغي ازجمال دل‌آراي معارف اهل بیت(ع) را عرضه کنند؛ و مجالي مهيا آمده تا در مجمعي خجسته و مجلسي فرخنده، آینه داران آفتاب بر محور قرآن و عترت گرد آيند،‌ فرصتي مغتنم است تا بر اين شيدائيان درود فرستيم و دوام کاميابي ايشان از درگاه ایزد منان خواستار شویم.


شورای هماهنگی تشکل های ستایشگران اهل بیت(ع) از مساعي و کوشش‌هاي استاد بزرگوار دکتر محمد رضا سنگری جهت ابلاغ هنرمندانه و عالمانه معارف اهل بیت(ع) قدرداني کرده و توفیقات روز افزون ایشان را آرزو مي‌نمايد.


بنیاد دعبل، سازمان بسیج مداحان، کانون مداحان و شاعران، خانه مداحان، جامعه ایمانی مشعر، هیئت رزمندگان


کد مطلب: 2775

آدرس مطلب: http://ehyaonline.ir/vdcc.mqia2bqmpla82.html

احیا
  http://ehyaonline.ir