آیسسکو مسلمان‌کشی در آمریکا را محکوم کرد/ ضرورت وضع قوانین علیه اسلا‌م‌هراسی

خبرگزاری ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «آیسسکو» , 26 بهمن 1393 ساعت 13:04

جهان: سازمان اسلامی آموزش، علوم و فرهنگ اسلامی(آیسسکو)، قتل بی‌رحمانه و ظالمانه سه دانشجوی مسلمان در شهر چپل هیل واقع در ایالت کارولینای شمالی آمریکا را به شدت محکوم کرد.


جهان: آیسسکو این اقدام را یک عمل تروریستی و وحشیانه توصیف و رسانه‌های آمریکایی را به اتخاذ استانداردهای دوگانه در پوشش اخبار این حمله متهم کند.

آیسسکو افزود: رسانه‌های آمریکایی از پوشش کوچک‌ترین خبری که علیه آمریکایی‌های غیر مسلمان صورت می‌گیرد کوتاهی نمی‌کنند، و عدم پوشش این حادثه تأسف‌بار بیانگر دوگانگی در پوشش اخبار است.

همچنین آیسسکو در ادامه، محکوم کردن این عمل وحشیانه و تروریستی را از طرف حکومت آمریکا و مجازات شدید قاتل خواستار شد.

آیسسکو در ادامه به‌منظور مقابله با جریان‌های نژادپرستانه و خشونت ضد اسلامی در آمریکا و غرب و نیز حمایت از مسلمانان و ضمانت حقوق و احترام به دین و مذهب آنها، بر ایجاد قوانینی که پدیده اسلام‌هراسی را به شدت مجازات می‌کند، تأکید کرد.

گفتنی است، چهارشنبه، ۲۲ بهمن، مردی در شهر چپل هیل در ایالت کارولینای شمالی آمریکا سه دانشجوی مسلمان را با شلیک گلوله کشت.

در این حمله ضیاء شادی برکات، دانشجوی ۲۳ ساله دندانپزشکی و همسرش یُسری محمد ابوصالحه ۲۱ ساله و خواهر ۱۹ ساله همسرش رزان محمد ابوصالحه به ضرب گلوله یک مرد همسایه که صفحه فیسبوکش پر از پست‌های ضدمذهبی بود، کشته شدند.


کد مطلب: 2754

آدرس مطلب: http://ehyaonline.ir/vdcj.ie8fuqeaxsfzu.html

احیا
  http://ehyaonline.ir