کسی شیعیان انگلیسی را دوست ندارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۶
اراذل و اوباشی که به بهانه اعتراض به فیلم رستاخیز قصد تنبیه وزیر ارشاد و معاونت سینمایی اش را داشتند و حتی آهنگ آتش زدن سینماها را کرده بودند هویتشان مشخص شد. این را من سیاه نما نمی گویم، سردار جزایری می گوید آن ها وابسته به جریانی هستند که اسلام انگلیسی نام دارد.
کسی شیعیان انگلیسی را دوست ندارد
خدارا شکر بالاخره هویت عده ای خودارزشی پندار که در لباس دفاع از ارزش ها رونق مسلمانی می برند فاش شد. خدا را شکر که این بار بزرگ ترها نگفتند این ها بروبچه هایی دلسوز هستند که دردِ دین دارند.البته این بار آش آن قدر شور بود که هیچ رقمه نمی شد ماجرا را توجیه کرد. درماه مبارک رمضان و در روز روشن ساندویچ گاز بزنی و بعد با قمه بکوبی وسط کله ات و درکنار این ها فحش ناموسی به وزیر و وکیل و اول تا آخر مملکت بدهی و باهمه این ها مدعی دفاع از ارزش ها و تشیع هم بشوی دیگر خیلی نوبر است. صد رحمت به داعش که لااقل حکمِ به ظاهر می کند. آن چه این مدعیان دفاع از ارزش ها می کنند در هیچ مکتب و کتابی یافت نمی شود. البته امیدوارم سردارجزایری و دیگر عزیزانی که ماجرا را تا این جا پی گیری کرده اند این شیعیان انگلیسی را به حالِ خود رها نکنند و به مردم و رسانه های فراگیر گزارش بدهند آخر و عاقبت آن ها چه شد.از کجا آمدند و قصد و نیتشان چه بود.در این سال ها کم نبوده اند جریان های مشکوکی که به اسم دفاع از ارزش ها شنیع ترین رفتارها را مرتکب شده اند.

گاه به آن ها گفته ایم خودسر، گاه گفته ایم نیروهای دلسوزی که عنان اختیار از کف داده اند و تندروی کرده اند، گاه گفته ایم عده ای نفوذی که قصد داشته اند نیروهای مومن و متعهد را بدنام کنند اما فرجام همه این نیروهای مشکوک یکی بوده. همه آن ها پس از مدتی آب شده اند و رفته اند توی زمین و تا دسته گل بعدی به آب دادن هیچ خبری از آن ها نشده. این بار البته کمی ماجرا متفاوت است. این بار کسی درباره هویت این گروه خشن سخن می گوید که سخنگوی ارشد نیروهای مسلح است. این بار کسی از خودی بودن معترضان و یا غافل بودن آن ها سخنی به میان نمی آورد. معترضان کسانی توصیف شده اند که نه تنها مومن و متعهد نیستند که در ماه مبارک رمضان آشکارا روزه خواری می کنند. این بار معترضان نه تنها متشرع نیستند که علی رغم منع شرعی و قانونی قمه زنی تا می توانند چون بال که می زند پرنده، کله خود را در معرض ضربات قمه قرار می دهند. فحش هم که البته در میان این جماعت نقل و نبات است. امیدواریم حالا که هیچ کس نمی خواهد افتضاحی را که این جماعت شیعه انگلیسی بالا آورده اند ماست مالی کند در ادامه هم اراده ای محکم برای ریشه کن کردن این فجایع وجود داشته باشد و دیگر دیاری به خود اجازه ندهد به نام خدا و دینِ خدا موجب وهن ساحت قدس شود. ایدون باد!
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 3764