دروغ‎های وهابیون علیه شیعه؛
مفتی وهابی: شیعیان در اذان "خمینی رهبر" می‎گویند!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۴
تاریخ و اندیشه: اخیرا تعداد زیادى از اهل سنّت به مذهب شیعه گرویده‏ اند و اگر کسى کتاب «عنوان المجد فى تاریخ البصره ونجد» را مطالعه کند به وحشت مى‏ افتد که چگونه برخى از قبایل عربى به صورت کامل، مذهب شیعه را پذیرفته ‏اند.
مفتی وهابی: شیعیان در اذان "خمینی رهبر" می‎گویند!
تاریخ و اندیشه: یکی از انگیزه‌های تهاجم وسیع وهابیت بر ضد مذهب اهل‌بیت علیهم السلام، به سبب ترس و وحشت آنان از گسترش این فرهنگ برخاسته از سنّت راستین محمدی مطابق با قرآن در میان جوانان و دانشمندان تحصیل کرده است. از این رو، با تألیف کتاب‌های ضد شیعی سراسر تهمت و دروغ، سعی در مخدوش کردن چهره نورانی مذهب شیعه را در سطح جهانی دارند.

به نمونه‏ هایى از سخنان بى ‏پایه وهابیت توجه کنید:

۱) ابن تیمیّه نظریه‌پرداز برجسته وهّابیّت مى‏ نویسد: «الرافضه لم یدخلوا فی الإسلام رغبه... و لکن مقتا لأهل الإسلام»[۱] هدف شیعیان از مسلمان شدن نابود کردن اسلام بوده است.

«و الیهود لا یرون على النساء عدّه و کذلک الرافضه»[۲]؛ زنان شیعه همانند زنان یهود عده نگه نمى‏‌دارند.

«و الیهود یستحلّون أموال الناس کلّهم وکذلک الرافضه»[۳]؛ شیعیان همانند یهود اموال دیگران را بر خود حلال می‌شمارند.

۲) ابراهیم سلیمان جبهان، نویسنده مصرى مى ‏نویسد: إنّ نکاح الأمّ عندهم هو من البر بالوالدین، وإنّه عندهم من أعظم القربات[۴]؛ شیعیان ازدواج با مادر را یک نوع نیکى به پدر و مادر مى‏ شمارند و از بزرگ‏ترین وسیله‏ هاى تقرّب به خداوند متعال مى ‏دانند.

۳)دکتر عبدالله‏ محمد غریب دانشمند مصرى در کتاب سراسر دروغ و تهمت خود «وجاء دور المجوس» مى ‏نویسد: إنّ الثوره الخمینیّه مجوسیّه ولیست إسلامیّه، أعجمیّه ولیست عربیّه، کسرویّه ولیست محمّدیّه[۵]؛ نهضت خمینى، یک نهضت مجوسى، عجمى و کسروى است، نه نهضت اسلامى، عربى و محمدی.

نعلم أنّ ح