دلیل شکایت پاریس از شبکه خبری فاکس‌نیوز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۵
جهان: مسئولان شهر پاریس عذرخواهی شبکه تلویزیونی «فاکس‌نیوز» آمریکا را پس از اظهارات اسلام‌‌ستیزانه یکی از کارشناسان مبنی بر اینکه ورود غیر‌مسلمانان به بخشی از پاریس ممنوع است، ناکافی دانستند.
دلیل شکایت پاریس از شبکه خبری فاکس‌نیوز
جهان:شهرداری پاریس از شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز بابت دروغ‌پراکنی کارشناس آن شبکه که پس از وقوع حوادث تروریستی گفته بود «در پاریس مناطق مسلمان‌نشینی وجود دارد که غیرمسلمانان اجازه ورود به آن را ندارند»، شکایت کند.

شهرداری پاریس اعلام کرده است که طی چند روز آینده، شکایتی در مورد ارائه تصویری اشتباه از محله‌های پاریس و اقدام شبکه مذکور در بسیار خطرناک توصیف کردن این حمله‌ها تنظیم خواهد شد.

یک منبع آگاه در شهرداری پاریس اعلام کرد: پاریس عذرخواهی‌های شبکه را مد‌نظر دارد، ولی قصد دارد روند قضایی را پی‌گیری کند.

شبکه خبری «فاکس‌نیوز» پس از اظهارات اسلام‌‌ستیزانه یکی از کارشناسان مبنی بر اینکه ورود غیر‌مسلمانان به بخشی از پاریس ممنوع است، از فرانسه عذرخواهی کرد.

«نولان پیترسون»، خبرنگار و کارشناس فاکس‌نیوز در راستای سیاست‌های اسلام‌هراسانه این شبکه مدعی شده بود، مناطقی در پاریس وجود دارد که ورود غیرمسلمانان به آن ممنوع است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 2452
مرجع : ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی lepiot