تعویق اکران فیلم «محمد رسول‌الله(ص)»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۰
گروه هنر: مدیرعامل شرکت سینمایی نورتابان پخش‌کننده فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» از تعویق اکران این فیلم به دلیل مشکل فنی خبر داد.
تعویق اکران فیلم «محمد رسول‌الله(ص)»
محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت سینمایی نورتابان پخش‌کننده فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» در توضیح دلایل تعویق اکران فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص) گفت: سیستم فنی فیلم براساس سیستم D است؛ در حالی‌ که سیستم فنی بسیاری از سالن‌های سینمایی سیستم E است و به همین دلیل در آخرین تست‌های فنی مربوط به نمایش متوجه شدیم سیستم صدا مشکل دارد.

وی افزود: در حال حاضر کارشناسان فنی مشغول برطرف کردن این مشکل هستند تا بتوانیم شاهد اکران گسترده فیلم در همه سالن‌های سینمایی باشیم و بسیار امیدواریم با برطرف شدن این قضیه از روز پنجشنبه شاهد آغاز اکران عمومی باشیم.

مدیرعامل شرکت سینمایی نورتابان همچنین با عذرخواهی از تمامی مخاطبانی که برای روز چهارشنبه بلیت فیلم را خریداری کرده‌اند اظهار کرد: همه کسانی که بلیت روز چهارشنبه ۴ شهریور ماه را پیش خرید کرده‌اند می‌توانند تا چهارشنبه هفته آینده در همان سینمای مربوطه از بلیت خود استفاده کنند.

مجید مجیدی به همراه گروهی از بازیگران فیلم راهی جشنواره مونترال هستند و به این ترتیب نخستین اکران عمومی فیلم روز ۵ شهریور در افتتاحیه جشنواره مونترال کانادا خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 3797