زیدان: همسرم اجازه نمی‌دهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۲
فرهنگ: زین‌الدین زیدان؛ ستاره تمام نشدنی فوتبال فرانسه. «زیزو» اگرچه از سطح حرفه‌ای فوتبال فاصله گرفته ولی هنوز هم برای بسیاری از رسانه‌ها و مخاطبانش جالب و جذاب است. به گزارش ایسکا، مربی تیم دوم رئال مادرید گفت‌و‌گوی مفصلی با «ولت» آلمان داشته که بهانه‌اش حضور در دنیای مد است. زیدان با این حال درباره همه سوژه‌های روز صحبت می‌کند؛ از شلوار گرفته نا نویر و گواردیولا.
زیدان: همسرم اجازه نمی‌دهد


آقای زیدان، انگار نوبت به دنیای مد رسیده است. برای یک مربی فوتبال فعالیت در این عرصه سخت نیست؟

نه. فوتبال جزء مهمی از زندگی من بوده و خواهد بود. به هر حال جالب توجه است که بعضی وقت‌ها به چیزی غیر از فوتبال هم فکر کنی. جالب است که خودت را جلوی دوربین حس کنی. البته این را بگویم جای من همیشه در زمین و کنار تیمم خواهد بود.

بر خلاف رونالدو که خط تولید انحصاری لباس زیر خودش را دارد، شما ترجیح داده‌ای که با شلوار در تبلیغات مد ظاهر شوید...

(می خندد). راستش همسرم به من اجازه نمی‌دهد وگرنه به این موضوع هم فکر می‌کردم.

حالا که صحبت از رونالدو شد بگویم که خیلی‌ها در آلمان معتقدند حق نویر بود توپ طلا را ببرد نه رونالدو.

آلمان‌ها را درک می‌کنم با این حال فقط مردم این کشور نیستندکه فکر می‌کنند نویر بهترین بازیکن دنیا است. این بحث در اسپانیا و فرانسه هم داغ بود. نویر دروازه‌بان فوق العاده‌ای است که با ارائه بازی رو به جلو نشان داد که پدیده‌ای در سطح جهانی دروازه‌بانی است. او شایستگی بردن این جایزه را داشت. البته رونالدو هم بازیکنی است که انگار از سیاره دیگری آمده است. کاری که او کرده بی‌نظیر است. پس برای نویر خیلی تلخ است که در این برهه زمانی باید با رونالدو رقابت کند.

ولی شما به عنوان یک فرانسوی باید از نویر عصبانی باشید چون