اظهارات جالب ادیب یزدی در مراسم ختم مادر احمدی‌نژاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۵
جامعه: حجت‌الاسلام والمسلمین ادیب یزدی، طی سخنانی در مراسم ختم والده احمدی نژاد، پس از تشریح جایگاه مادر از نظر اسلام، اظهار کرد: رحلت جانگداز مادر ایشان فرصتی بود تا مردم بار دیگر عرض ارادتی نسبت به احمدي‌نژاد داشته باشند.
این خطیب افزود: عنایت مقام معظم رهبری و تسلیت ایشان در ارتحال این مادر بزرگوار و چهره دوست داشتنی احمدی‌نژاد رنگ و بوی دیگری دارد. این جواب خیلی‌ها را مي‌دهد، آنهایی که عجولانه قضاوت کردند و بی‌انصافانه حمله کردند و آنهایی که در خلوت‌های خود جوک گفتند، مسخره کردند، خندیدند و خیال کردند دارند خدمت می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ادیب یزدی، احمدی‌نژاد را شمشیر اسلام نامید و گفت: شمشیر اسلام را محکوم نکنید و بگذارید حسابی که استکبار از قاطعیت مردان خودساخته ما می‌برد سر جایش باشد و همچنان حساب ببرند. استکبار از نام نامی مردان بزرگ و قاطع و خودساخته ما می‌ترسد و استکبار باید بلرزد تا کارها پیش برود.

وي خاطر‌نشان کرد: مادر احمدی‌نژاد از دنیا رفته اما ایشان خودشان را به راهیپمایی ۲۲ بهمن می‌رسانند تا یک نفر به خیل عظیم جمعیت اسلام‌پناه و ولایت‌پناه اضافه شود. من و شما اگر مادرمان تب داشته باشد حواسمان به جای دیگری نخواهد رفت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 2763
مرجع : پایگاه خبری دولت بهار