امام جمعه نمین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته چه گفت؟
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۷
اردبیل - ایرنا - امام جمعه نمین هتک حرمت دوباره دشمنان نسبت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) را محکوم کرد و گفت : این اقدام ریشه در بینش سکولاریستی اروپاییان دارد.
امام جمعه نمین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته چه گفت؟
حجت الاسلام رحیمی امروز درخطبه های نماز جمعه شهرستان نمین: این حرکات ناجوانمردانه نتیجه برخورداری دنیای غرب از بینش سکولار است ، چراکه بحث سیاست و حکومت داری در غرب بر مبنای سکولاریزم تعریف می شود که دین در آن راهی ندارد.

او اظهار کرد: سران استکبار با دیدن موج عظیم گرایش روزانه فطرت ها و مردم دنیای غرب به دین مبین اسلام ، بخاطر اینکه مردم را نسبت به این دین الهی بدبین کنند ، به طراحی اسلام هراسی روی آورده و توهین های واهی نسبت به مقدسات دین اسلام را شکل می دهند.

وی افزود: تشکیل القاعده و راه اندازی قتل و خرابی در مقطعی از زمان و بوجود آوردن گروههای تکفیری و داعش و معرفی آنان بعنوان نماد دین اسلام در زمانی دیگر ، از جمله اقدامات سیاستمداران غرب و در راس آن آمریکا و اسرائیل برای مخدوش کردن چهره اسلام ناب محمدی (ص) بوده است.

امام جمعه نمین گفت: دین اسلام دین رافت ، مهربانی و رحمت و برادری است و مومنان سراسر عالم باید برای معرفی چهره واقعی اسلام و حمایت از این دین الهی در مقابل صحنه آرایی دشمنان ایستادگی کرده و پاسخ دندان شکن به دشمنان دین و قرآن بدهند.

شهرستان نمین در ۳۰ کیلومتری شرق اردبیل واقع است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 2367