نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۵

اظهارات جالب ادیب یزدی در مراسم ختم مادر احمدی‌نژاد

حجت‌الاسلام والمسلمین ادیب یزدی، طی سخنانی در مراسم ختم والده احمدی نژاد، پس از تشریح جایگاه مادر از نظر اسلام، اظهار کرد: رحلت جانگداز مادر ایشان فرصتی بود تا مردم بار دیگر عرض ارادتی نسبت به احمدي‌نژاد داشته باشند.

 
هنوز برای بهتر شدن آخرت مردم، وزارتخانه ای نداریم
۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۹

هنوز برای بهتر شدن آخرت مردم، وزارتخانه ای نداریم

جامعه: امام جمعه موقت اصفهان گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و به فرمان امام خمینی مبنی بر تشکیل نهادهایی برای بهتر شدن وضع دنیایی مردم،‌وزارتخانه هایی ایجاد شد ولی هنوز برای بهتر شدن آخرت مردم، وزارتخانه امر به معروف و نهي از منكر نداریم.

 
چرا طلاب شهریه می گیرند؟
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۶

چرا طلاب شهریه می گیرند؟

جامعه: حجت الاسلام والمسلمین میردامادی گفت: در ابتدای انقلاب عده ای به امام فرمودند همانطور که کارمندان از دولت حقوق دریافت می کنند بهتر است طلاب و روحانیت نیز حقوقی دریافت نمایند اما امام خمینی (ره) فرمودند: حوزه باید مستقل باشد و زیر پرچم کسی نباشد.

 
نظر آیت الله جنتی درباره ملک عبدالله
۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۶

نظر آیت الله جنتی درباره ملک عبدالله

جامعه: حرفهای امام جمعه امروز هفته گذشته تهران در بخش داخلی متفاوت با حرف‌های گذشته‌اش نبود اما آنچه وی درباره پادشاه سعودی گفت شاید نخستین موضع‌گیری متفاوتی است که مسئولان عالی‌رتبه نظام درباره ملک عبدالله مطرح کرده‌اند.

 
چگونه با غیر مسلمانان رفتار کنیم؟
۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۳

چگونه با غیر مسلمانان رفتار کنیم؟

دستور اسلام رعایت حقوق، خوش رفتاری و هم زیستی مسالمت آمیز با همه انسان ها مخصوصا پیروان سایر ادیان است.

 
لبیک به امام حسین(ع) با پورشه سفید !
۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۵

لبیک به امام حسین(ع) با پورشه سفید !

جامعه: چند روز پیش عکسی از پسر جوانِ (احتمالا زیر ۲۵سال) یک مربی فوتبال انداخته بودند که در کنار پورشه‌ی سفید رنگ و آخرین مدل خود ایستاده بود و به اصطلاح پز آن را می‌داد و فقط برای این‌که مورد غضب ظاهربینان قرار نگیرد با خط نستعلیق زیبا و به رنگ قرمز روی آن نوشته شده بود «لبیک یا حسین»!

 
خارج کردن جن و علمای مصری
۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۴

خارج کردن جن و علمای مصری

درباره فیلمی که یک عالمی جنی را تلفنی از تن یک نفر خارج می‌کند.

 
۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۵۶

چند حاشیه بر مصاحبه مسیح علی نژاد و سید احمد خاتمی

جامعه: نقل قول ناقص-تحریفاین دو گزاره را نگاه کنیم: «هفتاد درصد جوانان زیر بیست سال معتادند.» و «هفتاد درصد از جمعیت معتادان، جوانان زیر بیست سال‌اند.» این دو گزاره بسیار با هم متفاوت‌اند. اگر گزاره دوم گزاره صادقی باشد، مطابق آمار معتادان و آمار جمعیت، گزاره نخست اینگونه ...

 
عیب کسان منگر و احسان خویش
۲۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۲

عیب کسان منگر و احسان خویش

«کَبُرَ مَقتاً عندالله اَن تَقُولوا ما لا تَفعَلونَ»۱؛ «در نزد خدا بسیار ناپسند است که شما به آنچه میگویید عمل نکنید.»در جامعة دینی ما افراد دیندار زمان زیادی را جهت اصلاح دیگران صرف میکنند و دغدغة فراوانی برای سعادت و رستگاری دیگران دارند؛ که این مورد بسیار پسندیده و از فروع ...

 
پیشنهادهای محیط زیستی برای ماه محرم
۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۸

پیشنهادهای محیط زیستی برای ماه محرم

جامعه: با تسلیت به مناسبت ایام عزاداری امام حسین(ع)، از آن‌جا که در فرهنگ ما اسراف کاری ناپسند و در حد گناه است، چند نکته و پیشنهاد برای کاستن از فشار بر محیط زیست در روزهای پیش رو، ارایه می‌گردد: